پیشرو

pishro logo

تاریخچه و معرفی شرکت

شرکت پیشرو که یکی از پیشگامان توسعه منبع باز (Open Source) است، خدمات ابری(Cloud Services) خود را از ۴ سال گذشته به عنوان یک واحد کسب و کار فعال و رو به توسعه در مرکز نوآوری ICT آغاز نمود است. همگام با استانداردهای امروزی، ارایه خدمات ما بر پایه تقاضای لحظه ای منابع (فناوری اطلاعات و برنامه های کاربردی) از طریق اینترنت می باشد که شامل نوآوری در محاسبه نرخ گذاری بر اساس «پرداخت مطابق نیاز» (Pay-as-you-go) می باشد.

محصولات، سرویس ها و بازار هدف

متقاضیان ما برای گسترش کسب و کار خود به ما پیوسته اند و سامانه های ابری ما انعطاف پذیری لازم برای ارایه خدمات در تمامی صنایع را دارا هستند. مشتریان ما همواره از خدمات مشاوره ما در مدیریت زیرساختهای خود بهره¬مند خواهند بود تا امنیت و ظرفیتهای پردازشی آنها به مخاطره نیفتد.خدمات زیرساخت(IaaS): زیرساخت به عنوان یک سرویس، رویکرد جدید ما برای متقاضیان است. ما متعهد به فراهم آوردن SDN های امن و راه حل های موثر و کارآمد برای مشتریان خود هستیم.

ابر PaaS: قابلیت دسترسی بالا، یکپارچه سازی پیوسته، دسترسی سریع، مقیاس پذیری ماشین های مجازی، تعادل بار، هزینه پشتیبانی پایین از جمله مزایای خدمات ما می باشد که به ویژه برای نهادهای دولتی و کسب وکارهای بزرگ حایز اهمیت است.

داده های حجیم: سامانه های ذخیره سازی جدید ما قابلیت پردازش امن برنامه هایی با داده های حجیم را ایجاد می کنند.

خدمات موبایل: حمایت از متقاضیانی با نیازهای موبایل G2C و مشارکت در ایجاد خدمات دولتی جدید در آینده از اولویتهای ما می باشد.

وب سایت ها: هزینه میزبانی پایین، گسترش پذیری و امنیت بالا همواره برای متقاضیان فراهم است.

جانشین سازی و ترمیم(Backup & Recovery): گزینه های مانا و مقرون به صرفه برای روندهای جانشین سازی و ترمیم آسیبهای احتمالی همیشه مدنظر ماست.

زمینه های کسب و کار: ما هزینه های کسب و کار جاری را کاهش می دهیم.

اینترنت اشیا(IoT): خدمات ما شامل حمایت از بخش انرژی در اندازه گیری آلودگی هوا و کاهش انرژی اتلاف شده می باشد.

تجارت الکترونیک: به کسب و کارهای تجارت الکترونیک کوچک یا بزرگ با راه حل های امن و قابل اطمینان کمک می کنیم.

خدمات محاسبات علمی: از جمله متقاضیان خدمات سامانه ابر ما مرکز محاسبات دانشگاه صنعتی شریف می باشد.

بازاریابی دیجیتال: مفتخریم که خدمات ما در زمینه های مربوط به سلامت با کاربردهای PHR با صدها هزار کاربر در حال استفاده می باشد.

مزایای نسبی و نقاط قوت

متقاضیان ما می توانند در هر لحظه به منابع مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنند و تنها وجه خدمات استفاده شده را پرداخت خواهند نمود. در ذیل به برخی از مزایای پیشرو نسبت به سرویس های دیگر که مورد تایید و قدردانی مشتریان محترم ما قرار گرفته است اشاره می شود:

جلوگیری از سرمایه گذاری های سنگین. متقاضیان ما دیگر در تجهیزات زیربنایی سرمایه گذاری نخواهند کرد! چراکه آنها تنها وجه آنچه استفاده کرده اند پرداخت خواهندکرد.

اقتصاد پرظرفیت. ما برای متقاضیان خود تسهیلاتی فراهم آورده ایم تا از تخصص ما برای کاهش هزینه-های متغیر خود از جمله کاهش هزینه های سخت افزاری استفاده کنند.

ظرفیت بهینه. کاربران می توانند در حد نیاز خود به آنچه می خواهند دسترسی داشته باشند و در صورت لزوم آن را کم یا زیاد کنند.

سرعت بالا. توسعه دهندگان شما منتظر منابع مورد نیاز نخواهند ماند که منجر به افزایش چشمگیر انعطاف پذیری و چابکی سازمان شما خواهد شد.

هیچ مرکز داده ای وجود ندارد. متقاضیان ما بر توسعه کسب و کار و برنامه های کاربردی تمرکز می کنند نه زیرساخت!

پیش به سوی جهانی شدن. متقاضیان ما درحال گسترش هرچه روزافزون کسب و کار در کشورهای مختلف منطقه می باشند.

cloud 1