شرکت ها

پرسا

پرسا

پرسا

سامانه های ذخیره سازی داده

شرکت پردازش و ذخیره سازی سریع داده با نام رسمی پرسا در سال ۱۳۹۴ با هدف تحقیق و توسعه (R&D)، طراحی و تولید سامانه های ذخیره سازی داده (SAN Storage) تأسیس گردید. محصولات ذخیره سازی شرکت پرسا با نام تجاری SAB و تحت برند HPDS (High Performance Data Storage and Processing) تولید و به فروش می رسد. با توجه به رشد سریع تکنولوژی و تولید حجم بالای داده در سال های اخیر، نگرانی ها در زمینه نگهداری اطلاعات کاربران و همچنین ارائه سرویس مناسب در این زمینه افزایش یافته است. شرکت پرسا همسو با کاهش این نگرانی ها و همچنین افزایش توان داخلی در عرصه تکنولوژی ذخیره سازی داده های حجیم تأسیس گردید.

اطلاعات بیشتر

پیشرو

پیشرو

پیشرو

خدمات ابری

شرکت پیشرو که یکی از پیشگامان توسعه منبع باز (Open Source) است، خدمات ابری(Cloud Services) خود را از ۴ سال گذشته به عنوان یک واحد کسب و کار فعال و رو به توسعه در مرکز نوآوری ICT آغاز نمود است. همگام با استانداردهای امروزی، ارایه خدمات ما بر پایه تقاضای لحظه ای منابع (فناوری اطلاعات و برنامه های کاربردی) از طریق اینترنت می باشد که شامل نوآوری در محاسبه نرخ گذاری بر اساس «پرداخت مطابق نیاز» (Pay-as-you-go) می باشد.

اطلاعات بیشتر

نوآوران امن افزار شریف

نوآوران امن افزار شریف

نوآوران امن افزار شریف

امنیت سخت‌افزاری

تیم امنیت سخت‌افزارمرکز نوآوری فناوری اطلاعات و ارتباطات دانشگاه صنعتی شریف فعالیت خود را در تایستان ۱۳۹۳ با پروژه ساخت ماژول امنیت سخت‌افزاری (HSM) آغاز نمود و موفق به ساخت نمونه اولیه آزمایشگاهی از این محصول گردید. تابستان ۱۳۹۴ شرکت نوآوران امن اندیش (سهامی خاص) برای تجاری سازی و فروش این محصول و همچنین توسعه محصولات با تکنولوژی مشابه تأسیس گردید.

اطلاعات بیشتر

اسمارت فارور

اسمارت فارور

اسمارت فارور

اینترنت اشیا و هوش فراگیر

هسته اولیه شرکت گسترش اشیا هوشمند با نام تجاری اسمارت فارور در دی ماه ۱۳۹۴ شروع به کار کرد. با توجه به ماموریت شرکت در جهت طراحی و توسعه راه حل های هوشمند مبتنی بر فناوری اینترنت اشیا، و هدفگذاری ارائه سرویس به دورترین نقاط کشور نام اسمارت فارور انتخاب گردید. فارور نام یکی از کوچکترین و دورترین جزایر از خاک ایران در خلیج فارس می باشد.

اطلاعات بیشتر